• Stypendia za 2021/2022 rozdane

• 14 wrzesnia 2022 r. Wójt Gminy Jarosław Pani Elżbieta Grunt wraz z Dyrektorem ZEAS-u Edwardem Pączka odwiedziła szkołę w Morawsku, kontynuując wręczanie najzdolniejszym uczniom stypendiów naukowych za wysokie wyniki w nauce oraz listów gratulacyjnych dla ich rodziców. Przyznano także stypendia za za wysokie osiągnięcia w sporcie.

Serdecznie gratulujemy.

fot. Wójt Gminy Jarosław

• Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny

• 1 września o godz. 9.00 oficjalnie rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2022/2023.

Inaugurację w szkole poprzedziła msza św., którą odprawił ks. proboszcz Andrzej Bujny.

Pani Dyrektor Alicja Gwóźdź uroczyście powitała nauczycieli, uczniów, ich rodziców. W sposób szczególny zwróciła się do najmłodszych, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg szkolny.

Po oficjalnym powitaniu uczniowie z wychowawcami rozeszli się na krótkie spotkanie do sal lekcyjnych.

Wszystkim uczniom życzymy udanego i owocnego nowego roku szkolnego.