• Pierwsza wizyta Mobilnej Filharmonii

• 9 lutego w naszej szkole od samego rana rozbrzmiewała muzyka w wykonaniu artystów z Mobilnej filharmonii. Zostaliśmy zaproszeni do dawnych zamków, dworów i pałaców, w których odbywały się niezwykłe bale. Artyści w strojach z epoki zaprezentowali nam cały wachlarz tańców począwszy od poloneza i walca wiedeńskiego, poprzez francuskiego menueta, angielski kontredans,hiszpańską sarabandę aż po ognistą sambę prosto z Rio De Janeiro.

• Gminne zawody w siatkówce i mini siatkówce – 08-09.02.2023

• W ciągu dwóch dni na hali sportowej w Muninie odbyły się zawody w ramach Gminnych Igrzysk w piłce siatkowej dla klas starszych (roczniki 2008 i 2009) oraz klas młodszych (roczniki 2010 i młodsi). W obu turniejach ZS-P Morawsko wystawiło reprezentację dziewcząt i chłopców. Zawody te zakończyły się wielkim sukcesem naszej szkoły bo zarówno chłopcy starsi jak i chłopcy młodsi wygrali wszystkie mecze i zostali mistrzami Gminy Jarosław w siatkówce, dzięki czemu będą reprezentować nasz region na zawodach powiatowych !!! Wielkie brawa i gratulacje dla obu zespołów.

Podziękowania też dla drużyn dziewcząt za godne reprezentowanie naszej szkoły. Dziewczęta starsze po zajęciu pierwszego miejsca w grupie A w półfinale uległy Wólce Pełkińskiej, a w meczu o 3 miejsce pokonały Tuczempy. Dziewczęta młodsze uplasowały się na czwartym miejscu.

ZS-P Morawsko reprezentowali:

Dziewczęta młodsze: Iga Duda, Milena Gwóźdź, Amelia Kłos, Klaudia Szulim, Lena Wacht, Wiktoria Wiśniowska, Gabriela Myłek, Milena Naziemkowska, Martyna Naziemkowska i Karolina Gwóźdź.

Chłopcy młodsi: Kuba Duda, Krystian Naziemkowski, Sylwester Sznaj, Mikołaj Pels, Fabian Dziedzic, Michał Pajda, Wiktor Młynarski i Tobiasz Kociuba.

Dziewczęta starsze: Żaneta Sapek, Aleksandra Szulim, Wiktoria Nietrzeba, Kamila Zięba, Weronika Biega i Diana Konieczny.

Chłopcy starsi: Jakub Bęben, Michał Duda, Aleksander Gołąb, Mikołaj Korus, Adam Nietrzeba, Piotr Jędruch, Grzegorz Trojnar, Piotr Kąfera, Filip Kaleta, Szymon Lachowicz i Bartosz Myłek.

Do wykonania zdjęć wykorzystano sprzęt pozyskany w ramach programu Laboratoria Przyszłości #LaboratoriaPrzyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

• Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej chłopców- 07.02.2023

• Zwycięstwo w zawodach gminnych umożliwiło naszej szkole reprezentowanie Gminy Jarosław na zawodach powiatowych. Finał powiatu jarosławskiego odbył się w hali sportowej szkoły podstawowej nr 2 w Jarosławiu. Zespół chłopców uplasował się w tym turnieju na czwartym miejscu. Chłopcy wystąpili w składzie: Jakub Bęben, Michał Duda, Aleksander Gołąb, Piotr Jędruch, Mikołaj Korus, Adam Nietrzeba, Piotr Kąfera, Grzegorz Trojnar, Filip Kaleta, Bartosz Myłek i Szymon Lachowicz.

Do wykonania zdjęć wykorzystano sprzęt pozyskany w ramach programu Laboratoria Przyszłości #LaboratoriaPrzyszlosci

• Razem dla Frania

• Szkolne Koło Wolontariatu we współpracy z przedszkolem w Radymnie serdecznie zaprasza wszystkich do udziału w akcjach charytatywnych. Tym razem na naszą pomoc czeka Franciszek Karaś, który choruje na SMA (rdzeniowy zanik mięśni), pochodzi z Przemyśla i bardzo potrzebuje pomocy... W naszej szkole będą organizowane dwie akcje pomocowe:

1. "Radosne wietrzenie szafy". Akcja polega na zebraniu ubrań. Może to być również obuwie, firany, zasłony, koce, pluszaki itp. Zbieramy tylko i wyłącznie rzeczy czyste i niezniszczone.

2. "Zabawkowe serducho dla Frania" . Przynosimy różnorodne zabawki w bardzo dobrym stanie (misie, lalki, klocki, puzzle, bajki), które następnie zostaną wystawione na Facebook'u w grupie "Razem dla Frania - walczymy z SMA LICYTACJE". Rzeczy możemy przynosić do 17 lutego 2023r. do naszej szkoły w godzinach od 8:00 do 15:00 . Zachęcamy wszystkich do wzięcia czynnego udziału w akcjach 💖💖💖