• Znamy już skład Samorządu Uczniowskiego

• . Wybranym uczniom gratulujemy i życzymy, aby podejmowane na rzecz szkoły działania dały im wiele radości i satysfakcji.

• Przewodnicząca: Kamila Zięba kl. 8
            • Zastępca: Tomasz Kleczewski kl. 7
            • Sekretarz: Fabian dziedzic kl.7
            • Skarbnik: Martyna Naziemkowska kl.7

Opiekun: Agnieszka Młynarska

• Niezapomniana wycieczka

• W dniach 19-21 września odbyła się wycieczka zorganizowana dla klas 4-8, w której wzięło udział 45 uczniów naszej szkoły. Wyjazd ten pierwotnie planowany był w maju ale z różnych względów nie doszedł do skutku. Złożyliśmy wtedy wniosek o dofinansowanie wycieczki z programu „Poznaj Polskę” i nasza prośba została zaakceptowana. Aby zrealizować zaplanowany program musieliśmy wyjechać już w trzecim tygodniu września.

Pierwszy dzień to Park Rozgrywki Energylandia w Zatorze gdzie w przerwie między zjazdami na rollercoasterach zjedliśmy smaczny obiad a potem udaliśmy się na nocleg do Domu Rekolekcyjnego w Niepokalanowie.

W edrugi dniu po śniadaniu przejechaliśmy do Warszawy gdzie zwiedziliśmy kolejno Muzeum Medycyny, Centrum Nauki Kopernik i największy aquapark w Europie Suntago Wodny Świat we Wręczy.

Ostatni dzień rozpoczął się od śniadania, a po nim pakowanie, przejazd do Muzeum Ziemi w Warszawie, następnie zwiedzanie Zamku Królewskiego i Katedry Warszawskiej. Po zakupie pamiątek na Rynku Starego Miasta przeszliśmy trasą do Ogrodu Botanicznego w Łazienkach Królewskich po drodze mijając m.in. Pałac Prezydencji, Grób Nieznanego Żołnierza i Pałac Kultury i Nauki. Na koniec udaliśmy się na stadion Legii Warszawa gdzie byliśmy świadkami fantastycznego meczu w ramach Ligi Konferencji Europy, w którym to Legia pokonała jeden z czołowych klubów angielskich Aston Villę !!!

Wycieczka była bardzo intensywna, a uczestnicy wrócili do domu zmęczeni ale bardzo szczęśliwi i zadowoleni bo dzięki temu mogli przeżyć wiele niezapomnianych chwil, spełnić swoje marzenia i udało nam się zrealizować wszystkie zamierzone cele.

• Rozpoczynamy nowy rok szkolny 2023/2024.

• Zastanawiamy się nad tym, co przyniesie i jaki będzie.

Liczymy, że przyniesie nam dużo sił i ciekawych pomysłów aby wszystkiemu sprostać.

Życzymy wszystkim wytrwałości w realizacji zamierzeń.

Pamiętajcie – razem damy radę!