• Bal Wszystkich Świętych
          • Bal Wszystkich Świętych

          • 28 października 2021 r. w naszej szkole odbył się bal. Nie był to jednak zwykły bal, tylko Bal Wszystkich Świętych.

            Pomimo, iż współczesna tradycja utwierdza nas w przekonaniu, że 1 listopada jest jednym z najsmutniejszych dni w roku – w tradycji Kościoła to bardzo uroczysty i radosny dzień, w którym wspominamy wszystkich świętych, także tych, których imion nie znamy. To także moment, który przypomina nam wszystkim o powołaniu do świętości.

            Na sali gimnastycznej z okazji balu zebrał się cały zastęp aniołów i świętych. Dzieci doskonale bawiły się zarówno przy współczesnych piosenkach, jak również przy dźwiękach muzyki chrześcijańskiej. Zabawy były prowadzone przez uczniów należących do Szkolnego Koła Wolontariatu.

            To już drugi taki bal w naszej szkole. Mimo że oparty na zabawie, posiadał wartość dydaktyczną – przybliżył uczniom postaci świętych, stawiając ich jako wzór postępowania i zaszczepiając w młodym pokoleniu pozytywne wartości i przesłania.

            Tego typu imprezy pokazują zarówno dzieciom jak i dorosłym, że świętość nie musi być nudna i może być osiągalna dla zwykłego człowieka.

        • Spotkanie z przedstawicielem IPN w Rzeszowie
          • Spotkanie z przedstawicielem IPN w Rzeszowie

          • 26 października 2021 r. naszą szkołę odwiedził pan Maciej Rędziniak z Oddziałowego Biura Edukacji Publicznej IPN w Rzeszowie. Po oficjalnym przywitaniu przez panią dyrektor Alicję Gwóźdź, nasz gość opowiedział uczniom czym zajmuje się Instytut Pamięci Narodowej. Następnie wygłosił wykład o polskich symbolach narodowych oraz o Misiu Wojtku, niezwykłym „żołnierzu” armii generała Andersa.

            Uczniowie z ciekawością i zainteresowaniem wsłuchiwali się w tę fascynującą lekcję historii oraz aktywnie w niej uczestniczyli zadając pytania naszemu gościowi. Dodatkowo otrzymaliśmy gry dydaktyczne m.in. o symbolach narodowych oraz o Misiu Wojtku, z których uczniowie mogą korzystać podczas zajęć świetlicowych oraz dydaktycznych.

            Na zakończenie spotkania, pani dyrektor oraz przewodnicząca szkoły złożyły serdeczne podziękowania naszemu gościowi za przyjazd i przybliżenie nam faktów z historii naszego narodu.

            Jesteśmy przekonani, że po tym spotkaniu każdy z naszych uczniów potrafi szczegółowo wytłumaczyć, co oznaczają kolory, z których składa się polska flaga oraz opisać godło naszego kraju, i nie tylko.

            Uczniom, którzy wywieszą flagę w Święto Odzyskania Niepodległości zostaną wręczone symboliczne nagrody, obiecane przez naszego gościa.

        • Bankowo udany dzień
          • Bankowo udany dzień

          • Realizacja zadań projektu NBP „Złote szkoły” w ubiegłym roku szkolnym zaowocowała zaproszeniem uczniów naszej szkoły - obecnych ósmoklasistów do odwiedzenia Banku Spółdzielczego w Jarosławiu.

            27 października młodzież wraz ze szkolnym koordynatorem projektu panią Agnieszką Portka przybyła do siedziby banku na ulicy Słowackiego. Ich przewodnikiem zgodnie z wcześniejszą obietnicą był Pan Marek Macierzanka, kierownik oddziału i równocześnie ekspert projektu.

            Pan Marek opowiedział o pracy bankowca. Wskazał jakimi cechami powinien charakteryzować się przyszły pracownik banku a więc komunikatywnością, otwartością, samodzielnością, uczciwością, rzetelnością. Opowiedział jak wygląda proces rekrutacji w banku, czym charakteryzuje się praca w banku – czy jest to zawód i ścieżka kariery, którą warto podążać do czasu emerytury. Młodzież zwiedziła siedzibę banku, zapoznała się ze sprzętem służącym do liczenia banknotów, bankomatem, wpłatomatem, wrzutnią, z pracą na różnych stanowiskach, nie tylko od strony klienta, ale także w działach nie związanych bezpośrednio z obsługą klienta np.  stanowiskiem informatyka.

            Na koniec spotkania uczniowie otrzymali słodki poczęstunek i drobne upominki. Wizyta, mamy nadzieję, zachęciła uczniów do rozwijania zainteresowań w zakresie wiedzy ekonomicznej.

        • Dlaczego do Ojcowa?
          • Dlaczego do Ojcowa?

          • Jest najmniejszym i najpiękniejszym polskim parkiem narodowym. Uwielbiany za wspaniałe krajobrazy, bajeczne skały, jaskinie z nietoperzami oraz unikatowe formy krasowe. Piękne zamki górujące nad okolicą owiane są wieloma tajemnicami i legendami. Słynna Maczuga Herkulesa, zamek w Pieskowej Skale, Dolina Prądnika, Jaskinia Nietoperzowa stały się celem naszej jesiennej wycieczki.

            Wyjechaliśmy o wczesnej porze ze szkolnego parkingu. Do Ojcowskiego Parku Narodowego dojechaliśmy o godz. 9.30, spotkaliśmy się z przewodnikiem – panem Mariuszem, z którym zobaczyliśmy: Maczugę Herkulesa, zamek w Pieskowej Skale, przespacerowaliśmy się do Bramy Krakowskiej i podziwialiśmy cudowną, złotą jesień. Po trudach zwiedzania zostaliśmy zaproszeni na ognisko. Sami upiekliśmy kiełbaski!

            Na zakończenie wycieczki pojechaliśmy do Jerzmanowic obejrzeć Jaskinię Nietoperzową. Można w niej zobaczyć żyjące nietoperze oraz zjawiska krasowe prowadzące do powstania bogatej szaty naciekowej. Jaskinia już dwa razy stanowiła scenografię filmów fabularnych. Po raz pierwszy do Nietoperzowej ekipa filmowa zawitała w 1995r., kręcono wtedy "Legendę o Świętym Mikołaju". Dwa lata minęły i 5 listopada 1997r. Jerzy Hoffman nakręcił w jaskini scenę do filmu "Ogniem i Mieczem".

            O 16.30 w świetnych humorach udalismy sie w droge powrotną. 

          • Wieliczka? Tu byłem!

          • 20 października można nazwać dniem wycieczkowym Starsze klasy celebrowaly cudny jesienny dzień na ziemi, a młodsze pod nią. Uczniowie klas 1-3 zwiedzali w tym czasie piękną kopalnię soli w Wieliczce. Nie tylko urzekł wszystkich monumentalizm pomieszczeń, solne jeziora i rzeźby z soli, które wręcz zachwycały, ale także spotkania z legendami,odkrywanie Solilandii. Najbardziej przeżyli spotkanie z dobrym duchem kopalni - Skarbnikiem, który zaprosił je do wspólnej zabawy. Po zwiedzaniu kopalni i smacznym obiedzie udali się do sklepu po pamiątki dla siebie i bliskich, a potem zmęczeni, ale szczęśliwi, w drogę powrotną do domu.

        • Jesień wierszem malowana
          • Jesień wierszem malowana

          • 18 października 2021 r w Szkole Podstawowej w Morawsku odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem: "Jesień wierszem malowana". Celem konkursu było zainteresowanie dzieci poezją, rozwijanie zdolności recytatorskich i aktorskich, kształtowanie wrażliwości na piękno języka ojczystego. W konkursie wzięło udział 18 uczniów: przedszkolacy, klasy 1-3 oraz uczniowie klasy 4. Dzieci we współpracy z rodzicami pięknie zaprezentowały swoje umiejętności. Były pięknie ubrane i miały wymowne rekwizyty. Oceny recytacji dokonała komisja konkursowa, która wyłoniła laureatów. I tak w grupie przedszkolaków mistrzem recytacji został Radosław Gwóźdź, drugie miejsce zajął Filip Gwóźdź, a trzecie Paweł Półtorak. W drugiej grupie uczniów były dwie mistrzynie Julia Wanio z klasy 2 i Julia Brzozan z klasy 1. Dwa drugie miejsca zajęły uczennice: Laura Leśniowska z klasy 2 i Zofia Ślimak z klasy 1. Dwa trzecie miejsca należą do Amelii Płoskoń z klasy 2 i Mileny Naziemkowskiej z klasy 3. W grupie starszej zgłosiło się dwóch chłopców z klasy 4. Mistrzem recytacji został Kuba Duda, a drugie miejsce zajął Bartłomiej Gwóźdź. Za najpiękniejsze stroje z wszystkich uczestników zostali nagrodzeni Kamila Skiba i Miłosz Skiba. Wszyscy uczestnicy otrzymają swoje nagrody na apelu z okazji Święta Niepodległości. Organizator konkursu bardzo dziękuje wszystkim Uczestnikom i Ich Rodzicom. Konkurs przyniósł dzieciom i dorosłym wiele wrażeń.

          • Dzień Nauczyciela

          • Jak co roku, 14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej, potocznie nazywany Dniem Nauczyciela. 

            Dzień Edukacji Narodowej ustanowiono w 1972 roku - wtedy jeszcze w ustawie zapisany jako Dzień Nauczyciela. W 1982 roku oficjalnie nazwano go Dniem Edukacji Narodowej, na pamiątkę utworzenia z inicjatywy króla Stanisława II Augusta - Komisji Edukacji Narodowej. W polskich szkołach przyjęło się, że to dzień, gdy uczniowie dziękują swoim nauczycielom za wsparcie i dzielenie się wiedzą. 

            W naszej szkole również odbyła się uroczystość z tej okazji. W części artystycznej, uczniowie wyrazili swoje podziękowanie i serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły za trud włożony każdego dnia w kształcenie i wychowanie młodego pokolenia. Na zakończenie reprezentanci wszystkich klas rozdali nauczycielom i pracownikom szkoły drobne upominki

            Chcielibyśmy życzyć Wam, drodzy nauczyciele:

            cierpliwości w dzieleniu się wiedzą,dumy z uczniów, pasji do swojej pracy, siły, aby radzić sobie ze wszystkimi przeciwnościami, własnego rozwoju oraz spełniania własnych, niekoniecznie związanych z edukacją, marzeń. Chcielibyśmy też za wasz trud i za to, że zmieniacie nasze życia, powiedzieć:

            Dziękujemy!

        • PIERWSZE ZAWODY SPORTOWE W TYM ROKU SZKOLNYM
          • PIERWSZE ZAWODY SPORTOWE W TYM ROKU SZKOLNYM

          • W Makowisku 6 października odbyły się powiatowe zawody w sztafetowych biegach przełajowych. Były to pierwsze zmagania sportowe w tym roku szkolnym, w których wzięła udział Nasza Szkoła. W tej dyscyplinie udało nam się wystawić dwie drużyny: chłopców rywalizujących w Igrzyskach Dzieci i Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (zespołów dziewcząt nie udało się wystawić ze względu na niewystarczającą ilość uczennic, które zdołały ukończyć bieg długi podczas eliminacji szkolnych).

            Rywalizacja polegała na tym, że szkoła wystawiała sztafetę składającą się z 6 osób. Każdy uczeń bieg na dystansie 800 metrów i przekazywał pałeczkę kolejnej osobie. Chłopcy starsi (roczniki 2008-2009) zajęli miejsce 4 (1miejsce Pruchnik, 2 miejsce Jarosław SP nr 2, 3 miejsce Wólka Pełkińska). Duży sukces odnieśli chłopcy młodsi(roczniki 2010 i 2011), którzy zajęli 3 miejsce w powiecie jarosławskim ustępując jedynie szkołom z Pruchnika i Jarosławia.

            Naszą Szkołę reprezentowali:

            Igrzyska Dzieci: Bartosz Myłek, Szymon Lachowicz, Piotr Kąfera, Mikołaj Pels, Fabian Dziedzic  i Tomasz Kleczewski.

            Igrzyska Młodzieży Szkolnej: Jakub Bęben, Mikołaj Korus, Grzegorz Trojnar, Kacper Duda, Kacper Trojnar i Kacper Myłek.

        • Czas Start!
          • Czas Start!

          • Innowacja „Programowanie i kodowanie dla przedszkolaków super sprawa”. Założeniem wprowadzenia innowacji jest rozwijanie u naszych przedszkolaków umiejętności logicznego myślenia, kształtowania wyobraźni przestrzennej.

            W czasie trwania innowacji dzieci będą rozwijać podstawowe funkcje poznawcze takie jak: pamięć, koncentracja uwagi, analiza, synteza wzrokowa i słuchowa oraz koordynacja ruchowa. Dzieci bawić się będę w kodowanie na dywanie poprzez gry i zabawy logiczne z wykorzystaniem m.in. maty do kodowania.

            Celem tego programu jest przygotowanie przedszkolaków do kreatywnego i świadomego korzystania z technologii cyfrowych poprzez szereg zabaw edukacyjnych, w które włączone są elementy nauki kodowania i programowania oraz rozwijanie inwencji twórczej i kreatywności, planowanie działań prowadzących do rozwiązania sytuacji konfliktowej, weryfikacja poprawności wykonanych zadań oraz obserwacja i wyciąganie stosownych wniosków.

            Realizacja takich zajęć pozwala na wyrównanie szans edukacyjnych dzieci ( rozwój umiejętności matematycznych, podstaw pisania i czytania) oraz kształtuje umiejętności społeczne(współpraca w parach, w grupie). Nasza przygoda z programowaniem i kodowaniem będzie trwała cały rok szkolny.

        • 7 x 8 = ?
          • 7 x 8 = ?

          • Umiejętność mnożenia jest konieczna nie tylko po to, by dziecko miało dobre stopnie w szkole. Prawdą jest, że perfekcyjnie opanowane podstawy arytmetyki pomagają w późniejszych, bardziej skomplikowanych zadaniach matematycznych, a więc przewijają się przez cały tok edukacji. Te podstawowe działania matematyczne przydają się także w życiu codziennym, chociażby wówczas, gdy robimy zakupy. Bez umiejętności mnożenia trudno wyobrazić sobie ucznia za kilka lat w liceum czy na studiach.

            Aby zmobilizować uczniów i nauczycieli do przypomnienia i powtórzenia tabliczkowej wiedzy nasza szkoła wzięła udział w XI Światowym Dniu Tabliczki Mnożenia.

            Poprzedzone ogłoszeniem wydarzenia na stronie Facebooka i www szkoły w dniu 1 października nastąpiło sprawdzenie „tabliczkowej wiedzy” podczas egzaminów!

            Akcja z powodu pandemii została przeprowadzona tylko w szkole. Dzieci stały się egzaminatorami i sprawdziły znajomość tabliczki mnożenia młodszych i starszych kolegów oraz dorosłych – Pani Dyrektor, nauczycieli, pracowników szkoły.  Patrole Egzaminacyjne w osobach Kamili i Oliwii z klasy 8,  Karoliny, Wiktora, Tomka i Mikołaja z klasy 5 nie oszczędziły nikogo. Nawet przedszkolaki i pierwszoklasiści musieli rozwiązać zadania dostosowane do ich wieku. Wszyscy, którzy odpowiedzieli poprawnie otrzymywali certyfikaty. Nie wszystkim udało się je zdobyć ale mamy nadzieję, ze w przyszłym roku zasłużą na nie w pełni.

            Dziękujemy wszystkim za wspólna zabawę i gratulujemy!

             

          • Święto pieczonego ziemniaka

          • W dniu 27 września jak nakazuje ludowa tradycja w Dzień Świętej Tekli uczniowie klasy drugiej ziemniaki piekli. We współpracy z rodzicami i pracownikami obsługi wychowawczyni klasy Ewa Pels zorganizowała dla swoich uczniów imprezę plenerową nad wiejskim stawem. Podczas przygotowań w jesiennej scenerii dzieci zobaczyły na żywo odlot żurawi do ciepłych krajów. W scenariuszu imprezy były zagadki, List od Ziemniaka do Dzieci klasy 2, konkursy, zajęcia plastyczne, ruchowe. Za udział w konkursach dzieci otrzymały nagrody w postaci soków i owoców. Następnie odbyła się konsumpcja pieczonych ziemniaków i kiełbasy. Gościem honorowym spotkania była Pani Dyrektor, która brała udział w konkursach. Zabawom i radości nie było końca. Dzieci przez zabawę zdobywały wiedzę i pielęgnowały tradycje ludowe.

          • Konkurs plastyczny dla dzieci i młodzieży szkolnej

          • Zachęcamy wszystkich uczniów klas IV - VIII do udziału w konkursie plastycznym organizowanym przez Gminę Jarosław "Nie bądź obojętny, reaguj na przemoc". 

            Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej dotyczącej tematyki przemocy nawiązującej do programu pn. ,,Nie bądź obojętny, reaguj na przemoc" wsród  uczniów zespołów szkolno- przedszkolnych z Gminy Jarosław.

            Praca konkursowa może być wykonana dowolną techniką plastyczną - bez użycia materiałów sypkich.  Nie będą dopuszczone prace wykonane na szkle, drewnie, kompozycje przestrzenne, rzeźby.

            Uwzględnione będą wyłącznie prace wykonane na papierze w formacie A4.

            Więcej informacji zawiera Regulamin_konkursu.pdf

            rodo.pdf dla uczestników

             

             

        • „Myślę, więc nie śmiecę”
          • „Myślę, więc nie śmiecę”

          •  – pod takim hasłem odbywa się tegoroczna akcja Sprzątanie świata.

            Jej finał będzie w ten weekend, jednak trzecioklasiści dołączyli się już w środę, 15.IX.2021 r wykorzystując piękną pogodę. Nie rejestrowaliśmy swego udziału w ogólnopolskiej akcji, bo sprzątamy dla siebie, nie dla certyfikatu. Postanowiliśmy uprzątnąć najbliższe otoczenie – teren boiska sportowego, a także przykościelny parking i drogę prowadzącą do szkoły. W krótkim czasie udało nam się wyzbierać zalegające śmieci. Nie obeszło się  bez uwag i refleksji  typu.. „Tak blisko jest pojemnik na śmieci, a dookoła niego ich pełno!!”, lub „ Ludzie chyba nie lubią świata, skoro tak śmiecą !” Cieszymy się, że mogliśmy chociaż w niewielkim stopniu sprawić, że Ziemia będzie piękniejsza i czystsza ;-)

        • Sprawozdanie z akcji "Sprzątanie Świata"
          • Sprawozdanie z akcji "Sprzątanie Świata"

          • W dniu 15 września 2021r. klasa 1 ze szkoły w Morawsku przyłączyła się  do akcji Sprzątanie Świata – Polska, która w tym roku odbywa się pod hasłem „ Myślę, więc nie śmiecę”. To już 28 edycja tego przedsięwzięcia, które ma na celu troskę o naturę i najbliższe otoczenie oraz promowanie idei Sprzątania Świata, a także wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa. Dzieci wraz z wychowawczynią Jadwigą Rokosz oraz panią Agnieszką Młynarską – opiekunem świetlicy i biblioteki z wielkim zaangażowaniem zbierały śmieci w swojej miejscowości.

            Akcja "Sprzątanie Świata" jest świetną okazją, aby uświadomić dzieciom jak wiele dobrego człowiek może zrobić dla środowiska poprzez właściwe zachowanie. Wielkie sprzątanie poprzedzone zostało rozmowami z dziećmi dotyczącymi ochrony naszego środowiska oraz konieczności sprzątania świata.

            Pamiętajmy, że Ziemia jest naszym wspólnym domem i powinniśmy dbać o nią wszyscy.

             

        • Nasza Szkoła jest w projekcie CMI !!! 
          • Nasza Szkoła jest w projekcie CMI !!! 


          • CMI (Centrum Mistrzostwa Informatycznego) jest projektem grantowym pozwalającym nauczycielom na podnoszenie swoich kompetencji i rozwijanie informatycznych talentów uczniów i uczennic szkół podstawowych i ponadpodstawowych w całej Polsce. Liderem projektu CMI jest Politechnika Łódzka, która realizuje go wraz z uczelniami partnerskimi: AGH Kraków, Politechnikami: Gdańską, Warszawską i Wrocławską oraz stowarzyszeniami: I Love Math, Cyfrowy Dialog. Patronat nad projektem objęło Ministerstwo Edukacji Narodowej, NASK oraz Ministerstwo Cyfryzacji.

            W bieżącym roku szkolnym także i nasza szkoła bierze udział w tym projekcie – otrzymaliśmy grant na prowadzenie zajęć z algorytmiki i programowania. Od października chętni uczniowie klas 7 i 8 wezmą udział w zajęciach pozalekcyjnych z informatyki w wymiarze dwóch godzin tygodniowo. Trenerem prowadzącym zajęcia (jednocześnie grantobiorcą) jest p. Damian Mątkowski – nauczyciel techniki i informatyki. Na zajęciach będą rozwijane talenty i zdolności informatyczne, kreatywne myślenie, sposoby analizy informacji, umiejętność pracy w zespole, umiejętność rozwiązywania zadań matematycznych za pomocą algorytmów i programowania. Nauka programowania to także kreatywne rozwiązywanie problemów i wspieranie myślenia abstrakcyjnego – co będzie wielkim wsparciem dla uczniów biorących udział w projekcie w ich kolejnych etapach edukacyjnych.

            Poniżej przedstawiam kilka zdjęć z pierwszego zjazdu inauguracyjnego dla trenerów CMI, który odbył się na uczelni AGH Kraków pod koniec sierpnia br.


            Zapraszamy do naszej grupy CMI wszystkich chętnych uczniów z klasy 7 i 8 !

            ​​​​​​​

        • Wróciliśmy do szkoły
          • Wróciliśmy do szkoły

          • Wypoczęci i uśmiechnięci - tak wyglądali nasi uczniowie w dniu rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2021/22. Z powodu pandemii to pierwsze powakacyjne spotkanie było inne niż zawsze.

            W maseczkach, zachowując reżimy sanitarne, uczniowie powrócili do szkoły i spotkali się z koleżankami i kolegami z klasy oraz wychowawcami.

            W sali gimnastycznej Pani Dyrektor Alicja Gwoźdź wraz z wychowawcami przywitała najmłodszych uczniów wstępujących w progi naszej szkoły i życzyła wszystkim powodzenia w nowym roku szkolnym.

        • RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ
          • RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ

          • Ochotnicza Straż Pożarna w Morawsku była organizatorem Pikniku Rodzinnego. Impreza odbyła się w niedzielę, 29 sierpnia 2021 r.

            W jej trakcie zbierano środki pieniężne na leczenie Wiktorii Korus. Organizatorzy zaplanowali wiele atrakcji, a sama impreza mimo deszczu cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Morawska i okolicy.

            W ramach charytatywnego festynu odbyły się m.in. biegi, konkursy siłowe, a także występy artystyczne. Ponadto przez cały czas jej trwania można było skorzystać ze stoiska gastronomicznego kierowanego przez Panie ze Stowarzyszenia „Razem w przyszłość” w Morawsku. Nie mogło zabraknąć także dmuchańców i malowania dziecięcych buziek.

            W niedzielne popołudnie stworzono wokół świetlico - remizy pozytywną atmosferę i po raz kolejny udowodniono że dzięki jedności i współpracy można robić wielkie rzeczy. W jedno popołudnie zebrano ponad 9 tysięcy złotych, które w całości powędrowały na wsparcie leczenia naszej uczennicy i koleżanki Wiktorii.

             

             

          • ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2021/2022

          • Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie !      

            Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 odbędzie się 1 września 2021 r. o godz. 8.00 mszą świętą
            w kościele parafialnym w Morawsku. Po mszy św. zapraszamy wszystkich uczniów do szkoły, gdzie odbędzie się spotkanie z dyrektorem szkoły i wychowawcami w klasach.

            Obowiązujące ogólne zasady:        

            1. Rodzice i uczniowie przestrzegają ogólnych zasad reżimu sanitarnego (zachowanie dystansu, przed wejściem do budynku dezynfekcja rąk, maseczki, ewentualnie rękawiczki).
            2. W spotkaniach z wychowawcami mogą uczestniczyć jedynie rodzice/ opiekunowie uczniów oddziałów przedszkolnych i klas I (jeden rodzic/ opiekun do 1 ucznia).
            3.  Rodzice uczniów pozostałych klas oczekują na dzieci na placu szkolnym lub przed wejściem do budynku przestrzegając zasad reżimu sanitarnego.

            Harmonogram spotkań

            • Godz. 9.00 – przedszkolaki, uczniowie klas I III – spotkanie z dyrektorem szkoły w Sali gimnastycznej, spotkanie z wychowawcami w klasach:

            - przedszkole – sala nr 7 (I piętro)

            - klasa I – sala nr 1 (parter)

            - klasa II – sala nr 4 (piętro)

            - klasa III – sala nr 5 (piętro)

            • Godz. 9.00 – uczniowie klas IV – VIII – spotkanie z wychowawcami w klasach:

            - klasa IV – sala nr 3 (parter)

            - klasa V – świetlica (I piętro)

            - klasa VI – sala nr 6 (I piętro)

            - klasa VII – sala nr 9 (I piętro)

            - klasa VIII –  pracownia komputerowa (I piętro)         

            • Godz. 9.20 – uczniowie klas IV – VIII – spotkanie z dyrektorem szkoły w Sali gimnastycznej

            Rodziców i uczniów prosi się  o zapoznanie  ze szkolnym regulaminem  bezpieczeństwa mającym na celu zapobieganie i przeciwdziałanie COVID-19 wśród uczniów, rodziców i pracowników szkoły obowiązującym na terenie Zespołu Szkolno - Przedszkolnego im Bł. ks. Jana Balickiego w Morawsku od dnia 1 września 2021 r. oraz z wytycznymi MEiN, MZ i GIS.