• 09.01.2022 – 13.01.2022 r.

Uczniowie zerówki i klasy pierwszej na zajęciach logopedycznych wytrwale ćwiczą poprawną wymowę z wykorzystaniem programów multimedialnych i mikrofonów

Uczniowie klasy 4 poznają różne techniki rysunkowe. Pierwsze wspaniałe rysunki węglem w klasie 4 zostały uwiecznione aparatem fotograficzny zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Uczniowie klasy 2 na lekcji języka angielskiego wykorzystali okulary ClassVR do zwiedzenia najważniejszych zabytków Londynu. “London - the capital of UK” Bez konieczności dalekiej podróży uczniowie odbyli wirtualną wycieczkę po najsłynniejszych zabytkach Londynu przy użyciu gogli VR, zobaczyli z bliska Pałac Buckingham, the London Eye, Big Ben oraz Stadion Wembley.