• 05.09.2022 do 9.09.2022

Uczniowie klasy 8 wraz z nauczycielem informatyki podłączali i testowali okulary ClassVR.

Uczniowie klasy 6 wzięli udział w wyprawie Krzysztofa Kolumba przez morza i oceany. Tematem przewodnim oczywiście były odkrycia geograficzne. Uczniowie korzystali z okularów ClassVR.

Na lekcji informatyki uczniowie klasy VIII zapoznali się z budową i obsługą drukarki 3D. Uczniowie uzyskali informacje o programach do projektowania modeli i drukowania.

12.09.2022 – 16.09.2022

Nasze przedszkolaki również korzystają ze sprzętu zakupionego w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”. Świętując „Dzień Kropki” wykorzystali aparat fotograficzny zakupiony w ramach tego projektu.

Na lekcji informatyki uczniowie klasy VII i VI zapoznali się z budową i obsługą drukarki 3D. Uczniowie uzyskali informacje o programach do projektowania modeli i drukowania.

19.09.2022 - 23.09.2022

Świętując „Dzień Przedszkolaka” przedszkolaki wykorzystały aparat fotograficzny zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Na lekcjach przyrody i matematyki uczniowie klas 4 i 5 korzystali z okularów ClassVR.

Uczniowie klasy IV tworzyli kształty 3D na lekcji “Paint3D - jak korzystać z ClassVR”

26.09.2022 - 30.09.2022

27 września klasa 3 odwiedziła piekarnię w Muninie. Swój pobyt udokumentowali zdjęciami robionymi aparatem zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Wybory do SU zostały udokumentowane zdjęciami robionymi aparatem zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Na lekcji historii uczniowie korzystali z okularów ClassVR.