• 01.11.2022 – 04.11.2022

Na lekcjach przyrody i języka angielskiego uczniowie klas 4 i 7 korzystali z okularów ClassVR.

!!Attention everyone!! Pisanie ogłoszenia z napadu. Odtworzenie napadu przy użyciu gogli VR w wirtualnej rzeczywistości. Laboratoria przyszłości.

Let’s check:Units 1-2 Ćwiczenie znajomości słownictwa i gramatyki z rozdziałów 1-2 "Poznanie przez dotyk" Laboratoria przyszłości, gogle VR.

„Dzień Dyni” w Przedszkolu został uwieczniony aparatem fotograficznym zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

07.11.2022 – 11.11.2022

Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji przedszkolaki wzięły udział w „Balu Postaci z Bajek”. Dzieci w tym wyjątkowym dniu przybyły do przedszkola przebrane w przepiękne bajkowe stroje. Aby to pokazać wykorzystaliśmy aparat fotograficzny zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Klasa 2 bawiła się w detektywów, jak to wyglądało i czego uczniowie poszukiwali możemy się dowiedzieć ze zdjęć zrobionych aparatem fotograficznym zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Cała społeczność szkolna w obecności pocztu sztandarowego odśpiewała hymn państwowy oraz wzięła udział w uroczystym apelu upamiętniającym wydarzenia sprzed 104 lat, przygotowanym przez uczniów klasy czwartej. W czasie akademii wykorzystano sprzęt zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” (aparat fotograficzny i mikrofony).

14.11.2022 – 18.11.2022

Na lekcjach chemii, biologii oraz informatyki uczniowie orzystali z okularów ClassVR.

21.11.2022 – 25.11.2022

Na zajęciach fotograficznych powstało mini studio fotograficzne. Uczniowie korzystali ze statywu oraz lampy światła stałego, które posiadamy w szkole z programu Laboratoria Przyszłości. Uczniowie wykonywali zdjęcia martwych natur na jednolitym tle.

Uczniowie klasy 2 wzięli udział w programie edukacyjnym „Nie pal przy mnie, proszę”, realizowanym pod patronatem Państwowej Inspekcji Sanitarnej. Piękne plakaty zostały uwiecznione na zdjęciach zrobionych aparatem fotograficznym zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Nasze przedszkolaki obchodziły Dzień Kredki. Kredki to wspaniały przedmiot, pozwalający wyrazić swoje emocje, myśli poprzez tworzenie obrazków używając różnych kolorów.

Tego dnia zagościły duże i małe kredki. Dzieci wzięły udział w zabawach z wykorzystaniem kredek, nasze zabawy wypełnione były kolorami! Wszystko to zostało uwiecznione na zdjęciach zrobionych aparatem fotograficznym zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

28.11.2022 – 02.12.2022

Na lekcjach fizyki, techniki oraz przyrody uczniowie korzystali z okularów ClassVR.