• 03.10.2022 – 07.10 2022

Uczymy się fotografować! W tym roku w naszej szkole klasa 6 uczestniczy w zajęciach fotograficznych. Wykorzystujemy sprzęt zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Ósmoklasiści sprawdzali znajomość tabliczki mnożenia wśród uczniów i nauczycieli. Swoją akcję udokumentowali zdjęciami robionymi aparatem fotograficznym zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Samorząd uczniowski bardzo wnikliwie i ofiarnie sprzątał swoją miejscowość dowodem na to są zdjęcia robione aparatem fotograficznym zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

10.10.2022 - 14.10.2022

Przedszkolaki świętowały w przedszkolu „Dzień Uśmiechu” a Swoje święto udokumentowały zdjęciami robionymi aparatem fotograficznym zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Piękne mamy krajobrazy do fotografowania. Klasa 6 malowała światłem na plenerze fotograficznym co zostało uwiecznione aparatem zakupionym w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

Uczniowie klasy trzeciej oraz Samorząd Uczniowski przygotowali uroczysty apel z okazji dnia Edukacji Narodowej. W programie wykorzystano mikrofony zakupione w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

17.10.2022 – 21.10.2022

Klasa 4 plastycznie radzi sobie bardzo dobrze.  Pięknie namalowali jesienne pejzaże. Aby to pokazać wykorzystaliśmy aparat fotograficzny zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

W naszej szkole odbyła się rewelacyjna akcja - "Smaki jesieni". W czasie tej akcji wykorzystaliśmy sprzęt zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” (aparat fotograficzny i mikrofony)

Nasze Przedszkolaki wytrwale pracują na zajęciach logopedycznych aby to udowodnić wykorzystały aparat fotograficzny zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości”.

24.10.2022 – 28.10.2022

Pasowanie na ucznia, Bal Wszystkich Świętych oraz Dzień Chleba w Przedszkolu to kolejne uroczystości, na których wykorzystywano sprzęt zakupiony w ramach projektu „Laboratoria Przyszłości” (aparat fotograficzny i mikrofony).